ATTO FastFrame N351 Single Channel 10/25/40/50GbE x16 PCIe 3.0

3.990,00 

Produkty ATTO FastFrame 3 Ethernet zapewniają niezrównaną wydajność, najniższe opóźnienia w branży i wszechstronność potrzebną do obsługi najbardziej wymagających i złożonych ekosystemów. Obsługiwane prędkości linii do 100 GbE i opóźnienia na poziomie zaledwie 1 μs umożliwiają stosowanie kart sieciowych FastFrame 3 w całym centrum danych — od rdzenia po brzegi.
Nr modelu FFRM-N351-DA0

Czas dostawy do 9 dni

Abart.pro - Specjaliści dla profesjonalistów

  • Gotowe Przesyłka za darmo
  • Znak "check" Możliwość zwrotu do 14 dni
  • Gotowe Zapłać nawet 30 dni po zakupie
  • Gotowe Weź w leasingu
  • Gotowe Dobierz dodatkową gwarancję
Gwarancja bezpiecznych płatności
  • Karta Visa
  • MasterCard
  • Apple Pay

Opis

Kompleksowa linia produktów ATTO FastFrame 3 obejmuje jednoportowe modele 10/25/40/50GbE odpowiednie do szerokiej gamy aplikacji o wysokiej wydajności i zapewnia wysoką jakość i wydajność, do których klienci ATTO są przyzwyczajeni.

Karty ATTO FastFrame™ 3 10/25/40/50GbE SmartNIC obsługują standard Ethernet 10/25/40/50 w konfiguracji z jednym lub dwoma portami. Kontrola przeciążenia, odciążanie procesora na potrzeby operacji transportowych i energooszczędny Ethernet sprawiają, że FastFrame 3 nadaje się do zastosowań związanych z mediami i rozrywką, takich jak postprodukcja wideo, wykańczanie i obrazowanie, a także do zastosowań IT, takich jak analiza danych i serwery hiperkonwergentne.

Obsługa 10/25/40/50 GbE
Obsługa QSFP28 i QSFP+ (brak w zestawie)
Wbudowane odciążenia sprzętowe
Obsługa HVGRE, VXLAN, GENEVE
Wyczyść kodowanie odciążające
3-letnia standardowa gwarancja na produkt
Zgodny z RoHS

Specyfikacja:

FFRM-N351-DA0

10/25/40/50GbE Interface:

  • 1us MPI ping latency via RoCE
  • CPU offload of transport operations
  • Guaranteed bandwidth and low-latency services
  • Energy efficient Ethernet
  • Supports Bi-Directional QSFP+ (BiDi)

Offloads (reduce CPU Overhead):

  • RDMA over Converged Ethernet
  • TCP/UDP/IP stateless offloads

Protocol Support

  • MPI, Platform MPI
  • TCP/UDP
  • iSER
  • SMB RDMA
  • Support for MSI and MSI-X

Host Bus Specifications:

  • x8 mechanical and electrical PCIExpress 3.0 interconnect

Driver Support:

  • macOS (includes Apple silicon M1/M2 devices)
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2016, Windows Server 2012
  • Latest kernels of RHEL, SLES

Other

  • -000 SKUs include QSFP28 optical transceiver, Multimode Fiber (mmf)
  • 3 year standard product warranty
  • RoHS compliant