Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  • ATTO ThunderLink FC-3162 with Dual 16Gb FC inc. Optical SFP+ LC LR Single Mode

    17.492,00 

    ATTO ThunderLink FC-3162 with Dual 16Gb FC inc. Optical SFP+ LC LR Single Mode. ATTO ma ponad 20-letnie doświadczenie w opracowywaniu wydajnych i niezawodnych rozwiązań do łączności pamięci masowej i Fibre Channel. Produkty ATTO ThunderLink®™ Fibre Channel zapewniają kreatywnym profesjonalistom korzystającym z komputerów obsługujących technologię Thunderbolt, ekonomiczny dostęp do sieci Fibre Channel i pamięci masowej, które wcześniej nie były dostępne przy użyciu FireWire lub USB.

    Zintegrowana rodzina produktów ThunderLink® szczyci się obszerną listą projektów klientów, które zdobyły nagrody i certyfikaty u szanowanych partnerów branżowych.
    Wszystkie produkty ATTO Thunderbolt wykorzystują technologię Advanced Data Streaming (ADS™), która maksymalizuje procesy procesora, zapewniając płynne i niezawodne przesyłanie danych oraz najwyższą stałą wydajność, a także nasze łatwe w użyciu narzędzie ConfigTool™, intuicyjny graficzny interfejs użytkownika, który umożliwia zarządzanie, monitorowanie i konfigurację.

  • Karta sieciowa OWC 10GbE PCIe

    599,00 

    Karta sieciowa OWC 10GbE PCIe umożliwia pobieranie i zapisywanie plików z rzeczywistą, testowaną prędkością ponad 900 MB/s tj. do 10 razy szybciej niż standardowa karta sieciowa 1 Gb/s. Karta zgodna jest ze standardem AVB i technologią Jumbo Frame.

  • Promocja!

    OWC Thunderbolt 3 10G Ethernet Adapter

    1.299,00 

    OWC Thunderbolt 3 10G Ethernet Adapter to przenośna, zasilana z magistrali karta sieciowa o prędkości do 10GbE
    Karta zapewnia łączność Ethernet do 10 Gb/s w komputerach wyposażonych w Thunderbolt 3. Jeśli jesteś montażystą wideo, kreatywnym profesjonalistą, muzykiem lub graczem, możesz doświadczyć niesamowitych prędkości transferu, niezawodności sygnału, stabilności i bezpieczeństwa, gdziekolwiek pracujesz lub grasz.

  • QNAP QSW-2104-2T 2x10GbE i 6x 2,5GbE

    859,00 

    QNAP QSW-2104-2T to przełącznik typu plug & play, zapewniający łączność 10GbE i 2,5GbE, dostosowany do potrzeb małych firm, biur domowych oraz profesjonalistów. Posiada 2 porty 10GbE oraz cztery porty 2,5GbE. Dzięki zastosowaniu przełącznika QNAP QSW-2104-2T w łatwy sposób można znacznie zwiększyć przepustowość istniejącej sieci Ethernet.

  • Sonnet Presto 10GbE SFP+ 2x port 10GbE SFP+ karta PCIe x8

    2.256,00 

    Sonnet Presto 10GbE SFP+ 2x port 10GbE PCIe x8 to dwuportowa karta umożliwiająca podłączenie komputera do szybkiej infrastruktury sieciowej opartej na światłowodzie 10GbE.

    Konfiguracja jest prosta — po zainstalowaniu karty niskoprofilowej w dostępnym gnieździe PCIe x8 lub x16 w komputerze wystarczy pobrać i zainstalować sterownik, a następnie podłączyć do przełącznika lub portu 10GbE urządzenia za pomocą kabli optycznych LC

    To rozwiązanie Sonnet jest idealne do obliczeń o wysokiej wydajności, gdzie wymagane są niskie opóźnienia, wysoka przepustowość i niskie obciążenie procesora.

  • Sonnet Solo 10G PCIe 10GbE AVB Mac Pro, MacOS, Win

    850,00 

    Sonnet Solo 10G PCIe to karta sieciowa umożliwiająca transmisję danych do prędkości 10 Gb/s wykorzystując okablowanie w standardzie CAT 6, CAT 6A lub do 5 Gb/s w standardzie CAT 5e.

    Karta w pełni kompatybilna z systemami macOS oraz Windows. Można stosować bezpośrednio do złącza PCIe w komputerach Apple typu Tower tj.  Mac Pro 5.1 lub Mac Pro 7.1 lub poprzez obudowę PCIe podłączaną do złącza Thunderbolt 3 lub Thunderbolt 4.

    Karta kompatybilna z systemami Hackintosh.

  • Sonnet Solo 10G TB3 Adapter

    Sonnet Solo 10G TB3 do 10Gb Base-T Ethernet Adapter

    1.918,00 

    Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

    W ostatnich latach tworzenie i produkcja treści szybko przeniosła się z HD na 4K i więcej, dzięki czemu 10Gb Ethernet jest nowym standardem transferu danych dla postprodukcyjnych grup roboczych, pamięci masowej i innych prac wymagających dużej przepustowości.

    Bardzo przystępne cenowo przełączniki Ethernet 10 Gb/s w standardzie RJ45 znacznie zmniejszyły koszty konfiguracji infrastruktury 10 GbE. Nawet nowy iMac Pro ™ zawiera Ethernet 10 Gb jako standardowy interfejs sieciowy.

    Teraz, w przypadku komputerów z portem Thunderbolt ™ 3, dostępny jest równie przystępny cenowo adapter Ethernet Thunderbolt 3 na 10Gb – adapter Sonnet Solo 10G ™ Thunderbolt 3 Edition Jest to niezwykle proste rozwiązanie dodające niesamowicie szybką łączności sieciową 10GBASE-T 10GbE z dowolnym komputerem Mac® lub komputerem z systemem Windows®1o z portami Thunderbolt 3.

  • Sonnet Solo 10G SFP+

    Sonnet Solo 10G TB3 do SFP+ 10 GbE

    1.799,00 

    Sonnet Solo 10G SFP+ Thunderbolt 3

    Znaczna cześć zespołów korzystających z szybkiej, współdzielonej pamięci masowej w postprodukcji i innych procesach o dużej przepustowości korzysta z 10 Gb Ethernetu jako nowego standardu przesyłania danych.

    Dla dużej części użytkowników sieci 10Gb preferowaną infrastrukturą jest światłowód.
    Dla tych grup roboczych dostępny jest teraz przystępny cenowo interfejs 10GbE dla komputerów Mac, Windows lub Linux® z portami Thunderbolt™ 4 lub Thunderbolt 3 — adapter Sonnet Solo10G™ SFP+. Jest to niezwykle proste rozwiązanie umożliwiające błyskawiczne dodawanie łączność z siecią światłowodową 10GbE.

  • Sonnet Thunderbolt AVB Adapter

    869,00 

    SONNET Thunderbolt AVB Adapter to profesjonale rozwiązanie do połączenia jednym adapterem z Pro Tools | Carbon. Jest to najwyższej jakości karta sieciowa Gigabit Ethernet dedykowana komputerom Apple Mac  z portami Thunderbolt.